Şerbetli ve Kaymaklı Etimek Tatlısı

Bu tatlıyı kimse bilmiyor. BENüçİçinde SErbet var ama çok hafif ve lezzetli. Misafirlerinize ikram etmek içinGaşağı inmekASana özel bir tarifim var. Özellikle ramazanın bu günlerinde çok yakışacak bir tatlı olduğunu düşünüyorum.

Malzemeler:


1 paket tuzsuz et

Sben varımüçile ilgili:


1,5 bar suda
GBEN Sdomuzlar
2 bardak suda
GBEN Bu

Pasta kreması için:


1 litre süt
günde 6 öğün
SBENGBEN Sdomuzlar
1 poşet vanilya
1 yemek kaşığı
SBENGBEN tereyağıG
günde 6 öğün
SBENGBEN şöhret
günde 2 öğün
SBENGBEN MBENSBENNeSastBEN
Yukarıdaki için:

2 paket krema
Santi
2 bardak suda
GBEN SASen
Ceviz

inşa edilmiş
SBEN:


2 bardak sudaGBEN 1,5 bar su ile sıcak su ileGBEN SKüçük bir tencereye şekeri alıp kaynatıyorum. kaynamaya başlaSerkek çocukBEN5-6 dakika sonra aşağıBENOlumsuzBEN Şerbeti kapatıp 10 dakika dinlendirelim.Süçe borç ödemek gAÇekBENhadi gidelimüçe-mahkemeBENMBEN ile Serbet etlerinizin her yerine gelecek Sfabrikada daGBENdelmek. tahminler BENslanBENHemen pudingi hazırlayın.BENsigaraya başlaSHadi uzanalım. 1 litre sASenANeüçvanilya ve tereyağıG dışarıüç SenAMuhallebi için malzemeleri ekleyin ve dikkatlice dışarı çıkmakrptBENkaynayana kadar karBENSSenBENPudingi hazırlayalım. kaynamaya başlaSerkek çocukBENsonra vanilya ve tereyağGBEN 2-3 dakika daha fazla kar ekleyinBENSSenBENbenim mitingim Pastacı kreması 5 dakika dinlendirildikten sonra etler AdOkek yADAhadi ısıralım
Krem
Santi tadıBENOlumsuzBENOlumsuz AdOinsanlar Oiyice sorGumutBEN Tatlıyı bekleyelim. İÇİNGpuding sorusuGumutBENOlumsuzBEN beklemezsen krema Sdöküm önleyici kOSenA bir GORANTA ölüSdöner. BU YÜZDENGuyan tatlımBENOlumsuzBENOlumsuz A2 su bardağı üzerindeGBEN SAseninle eğlenmekBENarkadaşBENGBENköpüklü krem Santi tadını çıkarınBENhorlamaAkalıcı Senstresüç Üzerini streç filmle kapatıp buzdolabına kaldırın ve bir gece bekletin. Afiyet olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *